До края на седмицата ще бъде пусната за движение южната дъга на пътен възел "Даскалово" от автомагистрала "Люлин". Това са уверили от фирмата изпълнител, съобщи председателят на агенция "Пътна инфраструктура" Божидар Йотов при поредната инспекция на строителството на аутoбана. С отварянето на отсечката ще се облекчи както трафика по пътя Перник - София, така и за зимните курорти. Строителството на аутобана обаче изостава с 20 дни заради изграждането на тунел 3 от трасето.
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг