Двоен балотаж в столичния квартал Младост. Там освен президент избират и районен кмет. Огромни опашки имаше миналата седмица, но сега гласуването преминава сравнително спокойно. Най-много се чакаше на обяд между 10 и 20 минути, съобщава нашият репортер Зоя Велинов. Към 17.00 часа избирателната активност е 45.5%. За кмет гражданите избират между Мария Илиева, кандидат на ГЕРБ и Десисилава Иванчева, независим кандидат, издигнат от инициативн комитет. Вижте повече в прякото включване на Зоя Велинова.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите