Изясняват се причините за тежката катастрофа снощи, при която на входа на София загинаха две момичета на 22 и 24 години. Те са пътували с автомобил от Перник в посока Владая. Едната от тях е била зад волана на колата. Край Владая автомобилът се завърта и се врязва в насрещно движещия се автобус. Двете момичета - едното от Перник, другото от Силистра, са загинали на място. Най-вероятната причина за инцидента са несъобразената скорост или лошите метеорологични условия.
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Виолета Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички по републиканската пътна мрежа