До 24 август 2012 г. се удължава срокът за закупуване на конкурсна документация в процедурата за продажбата на 118 000 000 броя акции, представляващи 100% от капитала на "ВМЗ Сопот", съобщава пресслужбата на Агенция за приватизация и следприватизационен контрол.
До 24 август 2012 г. се удължава срокът за закупуване на конкурсна документация в процедурата за продажбата на 118 000 000 броя акции, представляващи 100% от капитала на "ВМЗ" Сопот, съобщава пресслужбата на Агенция за приватизация и следприватизационен контрол.
Удължаването е във връзка с получени запитвания и проявен интерес от страна на потенциални инвеститори и желанието на агенцията да осигури максимална конкуренция и състезателност между повече кандидати в процедурата, което е една от предпоставките за постигане на най-добра обвързваща оферта.
“Възраждане” внася предложение в НС България да наложи вето над 20-ия пакет от санкции срещу Русия
Дечев за скандала около главния секретар на МВР: Стари ченгета използват мръсни номера
ГЕРБ с коментар след оттеглянето на кмета на Стара Загора от ръководството на партията
От "Да, България" настояват за подписване на коалиционно споразумение с ПП и ДСБ
Съдът остави в ареста шофьора на преобърнатия автобус край Малко Търново