Над 80% от земеделската продукция в благоевградското село Церово тази година е унищожена от диви прасета. Хората в селото казват, че проблема с дивите обитатели на горските райони около градините край къщите им продължава вече трета година. В последните месеци дивите животни са унищожили десетки декари земеделски площи в селото.Вижте още по темата в репортажа на Спаско Попхристов.
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)