ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Двама непълнолетни са загинали при вчерашните сблъсъци във Венецуела

bnt avatar logo от БГНЕС
A+ A-
Чете се за: 00:23 мин.
По света

Още двама опозиционни демонстранти починаха от раните си след сблъсъци със силите на реда във Венецуела, съобщиха от опозицията. И двамата загинали са непълнолетни и с тях броя на загиналите при протестите нарасна до четирима души, предаде Франс прес.

двама непълнолетни загинали вчерашните сблъсъци венецуела

14-годишният Йофри Хернандез е починал, след като е бил прострелян по време на сблъсъците на първи май, съобщават депутати и членове на семейството му.

Те също така казват, че другият загинал е Йоснер Гаратерол на 16 г. той е починал, след като е бил ранен в северния град Ла Виктория.

По-рано днес стана ясно, че двама души са били убити при протестите във Венецуела. 27-годишна жена е починала от огнестрелна рана в главата, която е получила по време на демонстрация в Каракас. Друг човек е бил убит в щата Арагуа, твърдят правозащитници.

Сблъсъците последваха след неуспешния опит на опозиционния лидер Хуан Гуайдо да свали от власт президента Николас Мадуро.

ТОП 24

Най-четени

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?