Сметището, което се намира край кръговото кръстовище на магистарала Струма , при разклона за Рилския манастир, е пламнало тази нощ. Сметището е нерегламентирано. Освен пожарникари, в гасенето на огъня се включиха и жители на съседните населени места. Хората от Кочериново и Бараково се бориха с огъня с лопати и трактор. Незаконното сметището гори за пореден път. Причините за пожара се изясняват. Предполага се, че тоновете боклуци са се самозапалили.
Цената на петрола достигна 70 долара за барел, Тръмп - "ще падне още"
Да покориш връх Мусала в инвалидна количка: Вдъхновяващата история на 18-годишния Крис от Пловдив