Задържан е преподавател по музика в Силистра, заподозрян в педофиля над 6 деца. Сигналът е постъпил от едно от децата, каза окръжният прокурор Тодор Желев за БНТ.Преподавателят е записвал и разпространявал записите с децата в интернет.
Тодор Желев окръжен прокурор в Силистра: Едно от децата е споделило с родители си. Важно е в родителската следа да се създава доверие. Трябва да се следи и с кого комуникират децата ни в социалните мрежи. Ще поискаме мярка за неотклонение на този човек . Наказаниятa са тежки за този вид престъпление - от 5 до 25 години затвор. Всички материали от дома са иззети, включително видео файловете.
54-годишният Илиян В. бе задържан преди ден. В дома му бяха открити порнографски снимки, на които били запечатани неговите гаври с децата. Според прокуратурата учителят блудствал от ноември 2014 до април 2015 г., пише "24 часа".
Учениците били на възраст между 10-12 години.
Откриха над 400 кг тютюн за наргиле без бандерол в складове под наем (СНИМКИ)
Българин почина в САЩ: Мъжът е бил в център за задържане на имигранти в Мичиган
Пуснаха под гаранция шефа на частна АГ болница в Пловдив, обвинен за присвояване на милиони