Здравейте! Аз съм Пано Козаров и вчера видях с приятелите ми когато се запали слада, стана ми неприятно че по бтв новините казаха че портиера е подал сигнал към 112, и че казаха че ВСУЛК е транспортно училище. Понеже гледам повече вашите новини реших да ви дам моите снимки и видео :) Моето видео е над 500 МБ и тук няма да стане ....
Полицейски патрул прави опасно нарушение на централна софийска улица (Видео)