Вече няма населени места без ток в област Разград, всички аварии са отстранени, съобщи заместник областният управител Нурие Црънгалова.
Без вода са все още три населени места в община Разград и четири в община Самуил.
Затворени за движение са пътищата Разград-Търговище и Разград-Шумен. Възстановено е движението по път I-2 Разград-Русе за тежкотоварни камиони над 12 тона. Задължително е автомобилите да се движат с вериги. Леките МПС се движат без ограничение.
В рамките на областта има достъп до всички населени места с изключение на две отсечки - Цар Калоян-Костанденец и Тръбач-Сейдол. Там преспите са много големи и има снегонавявания, което затруднява почистването им.
Няма бедстващи хора и аварирали коли, заяви Црънгалова.
Претоварване в Детската УНГ клиника на ИСУЛ: Около 50 деца с усложнения за две седмици
Казусът „Баба Алино“: Невзоров в България, разпитан и с твърдения за невинност (ОБЗОР)
Шок в цените по морето: 9 евро за таратор в Созопол, проверки за завишения в заведенията