Временна организация на движението на моторни превозни средства се въвежда от петък до неделя по пътя за Бъндеришка поляна над ски център - Банско, където предстоят стартове за световнака купа по сноуборд, съобщиха от пресцентъра на полицията в Благоевград.
Придвижването на автомобили в района от местността "Мотиката" до "Шилигарника" ще се осъществява само с пропуски, получени от организаторите на събитието. В района на състезанията граждани ще бъдат допускани с карта за ски влека, която е валидна за деня.
Областната дирекция на Министерство на вътрешните работи в Благоевград призовава за съобразяване със организацията за порвеждане на състезанията и спазване на разпорежданията на контролните органи.
10 лв. за парче торта: С между 20 и 50% са поскъпнали сладкарските изделия във Варна
В Историческия музей в Перущица са изложени над 100 оригинални и европейски банкноти
Снежна Коледа в някои части на страната, преди Нова година температурите падат до минус 10°
Взрив в Москва уби високопоставен руски генерал, Кремъл подозира украинското разузнаване
Две трети от децата в училище избягват да използват тоалетните - до какви проблеми води това?