Благой Тодев със сребърен медал от световното за младежи по биатлон

благой тодев
10:43, 28.02.2022
Чете се за: 00:50 мин.

Българският биатлонист Благой Тодев спечели сребърен медал в преследването на 12,5 километра на Световното първенство за младежи в Солджър Холоу (САЩ).

Участникът ни на Олимпийските игри в Пекин завърши за 33:34.8 минути, само с една грешка в стрелбата. Той допусна пропуск на положение легнал.

Това е поредно престижно класиране за 20-годишния Благой Тодев при младежите през настоящия сезон. Биатлонистът стана европейски шампион в индивидуалната дисциплина на 15 километра от Поклюка преди повече от месец.

Златото от шампионата в САЩ е за Мартин Невланд (Норвегия) с време 33:20.7 минути.

Калояна Налбантова не успя да се класира за полуфиналите на турнир по бадминтон в Люксембург
15:06, 04.05.2024
Чете се за: 00:30 мин.
Злато за Стилияна Николова на Европейската купа по художествена гимнастика в Баку, четвърто място за Калейн
14:14, 04.05.2024
Чете се за: 01:40 мин.
И президентът на МОК Томас Бах изяви желание да се потопи във водите на река Сена преди Игрите в Париж
14:05, 04.05.2024
Бившият треньор на ЦСКА-София Саша Илич застава начело на руския Пари Нижний Новгород
13:24, 04.05.2024
Гледайте финалите на европейското първенство по спортна гимнастика за жени НА ЖИВО по БНТ 3
12:20, 04.05.2024
България излиза срещу Молдова в опит да се класира за плейофите и изкачване в по-горна дивизия на европейското ръгби
12:02, 04.05.2024
Чете се за: 02:27 мин.
Константин Костадинов изигра силен мач, но Аликанте загуби в испанската втора дивизия по баскетбол
11:35, 04.05.2024
Чете се за: 00:52 мин.
Ансамбълът на България остана на едно място от почетната стълбичка в многобоя на Европейската купа по художествена гимнастика в Баку
11:30, 04.05.2024
Чете се за: 01:50 мин.