България спечели историческа първа титла на Европейското отборно първенство по бадминтон за жени в Истанбул. Националките, водени от Петя Неделчева, победиха фаворита Дания с 3:1 на финала.
За страната това е първо злато и общо трети медал в историята на отборното първенство за жени, като е първо отличие от 10 години насам.
Освен това, България си гарантира участие на Световното отборно първенство по бадминтон за жени, което ще се проведе в Дания в края на април.
Въпреки скъпите билети: Футболни фенове от цял свят пристигат във Ванкувър за Световното
Daddy Yankee и Shenseea представиха клипа към хита си от саундтрака на Мондиал 2026
Шок в цените по морето: 9 евро за таратор в Созопол, проверки за завишения в заведенията