Стрелба във Варна. Мъж е прострелян снощи на един от централните булеварди в града. Потърпевшият и нападателят били в автомобилите си, когато между тях възниква конфликт. По неофициална информация става дума за неуредени бизнес отношения. Повече за инцидента ще ни разкаже репортерът ни Мариана Малева.
Сигналът за инцидента е подаден около 21 часа. Конфликтът между стрелеца - 40 -годишен мъж, и пострадалия, който е на 29 години, става на бул. "Генерал Колев, един от централните булеварди в града.
Двамата мъже са се движели в колите си. По неофициална информация между тях е имало стара разпра. Възниква конфликт, който завършва със стребла.
29-годишният мъж е прострелян в корема. Веднага е откаран в многопрофилната болница "Св. Анна", където е опериран. Мъжът не е в реанимация, което може би означава, че животът му не е в опасност.
Стрелецът е задържан. Разследването на случая продължава. От Окръжната прокуратура във Варна заявиха, че в ранния следобет ще дадат официална информация.
                                            
                    
                        Заседание на Комисията по бюджет и финанси към Тристранния съвет: На фокус Бюджет 2026
                    
                    
                                            
                    
                        За пета поредна година бяха връчени годишните награди „Импулс“ за български танцьори
                    
                    
                                            
                    
                        "България на прага на еврозоната" - конференция на високо равнище в Бояна
                    
                    
                                            
                    
                        "Забележителна ангажираност" на Украйна към присъединяването й към ЕС