Отвориха за движение автомагистрала “Тракия”, след като повече от четири часа беше затворена в участъка Бургас-Зимница, заради снегонавявания, силен вятър, достигащ до 72 км/ч., аварирал тир и лека верижна катастрофа между няколко коли.

Превозните средства вече са изтеглени, а магистралата е почистена. В областта има 45 снегопочистващи машини на терен.



Осигуровките на държавните служители ще бъдат обсъдени на заседание на Тристранния съвет
Председателят на парламента Михаела Доцова ще открие 13-та пленарна сесия на Процеса на сътрудничество в Югоизточна Европа