21-годишният млад мъж е познат на полицията с други подобни прояви
Само за две седмици 21-годишен мъж от Перник успял да открадне 165 бутилки олио от местен хипермаркет. Това съобщиха от Областната дирекция на МВР в Перник.
Той е привлечен като обвиняем, а кражбата е извършена в условията на продължавано престъпление в периода от 21 октомври до 3 ноември.
Мъжът е познат на органите на реда с други подобни деяния.
След внесено искане от прокуратурата, Районен съд – Перник му е наложил мярка за неотклонение „задържане под стража“.
Ще има ли воден режим в Плевен и Ловеч това лято? Властите вземат спешни мерки
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
След катастрофите на АМ "Тракия" и "Струма": Кога мантинелите са ефикасни?
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"