Починало е в пловдивска болница вчера
Регионалната здравна инспекция в Пловдив започва проверка за смъртта на бебе от село Белащица. Детето е починало в пловдивска болница вчера. По първоначални данни то е било с пневмония. От болницата ще бъдат поискани писмени обяснения и цялата налична документация, относно медицинското обслужване на момиченцето.
Това е вторият смъртен случай на дете от село Белащица за последната седмица и втора проверка на РЗИ - Пловдив. Припомняме, че на 4 април след стоматологична манипулация в частна клиника издъхна 6-годишно момченце.
Заради смъртта на двете деца кметът на община Родопи Павел Михайлов обяви утре ден на траур.
Две деца загинаха край Мездра, след като млад шофьор изгуби контрол над автомобила си
20-годишен предизвика катастрофа с три коли в Разград, преминал на червен светофар
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра
След земетресенията във Венецуела: Загиналите са поне 235, продължава търсенето на оцелели
Безводието в страната: Работна среща в Министерския съвет обсъжда проблема