Днес в Пловдив за половин час се спира движението на пътни превозни средства в част от ул. "Васил Левски“ (Карловско шосе), информират от общината. Причината е събаряне чрез специални взривни средства на висок 75 метра комин, който се намира на площадката на бившия консервен комбинат.
Временната организация на движение се въвежда от 15:00 до 15:30 часа в отсечката на ул. "Васил Левски“ от кръстовището с ул. "Полет“ и ул. "Георги Бенев“ до кръстовището при "Мототехника“.
От Община Пловдив призовават всички участници в движението за повишено внимание. Шофьорите на градските автобуси по линии №1 и 25, преминаващи през посочения участък, също са предупредени да карат бавно, внимателно и да се съобразяват с въведената организация на движение.
Уличните музиканти и еврото: Получават ли вече монети и банкноти в новата валута?
Проверки в столични училища заради увеличение на цените на купоните за детските столове