Съпругата на Ериксен: Крис е добре

Сабрина Ериксен
17:15, 20.06.2021

Съпругата на Кристиан Ериксен – Сабрина – също опита да успокои феновете на своя съпруг като потвърди информациите, че вече е добре.

„Крис е добре. Сега сме вкъщи и ни трябва само малко почивка и спокойствие", сподели лаконично тя пред Gazzetta dello Sport.

В петък футболистът на Интер беше изписан от болницата в Копенхаген и веднага посети лагера на националния отбор на Дания. Полузащитникът се пробра у дома след операцията на сърцето, при която му беше поставен специален имплант.

Кристиан Ериксен ще прекара две седмици с двете си деца и съпругата си в дома им.

След това се очаква той да се завърне в Милано, където ще повтори изследванията, за да бъде проследено състоянието му.

Звездата на Интер колабира в края на първото полувреме на мача с Финландия (0:1) от Евро 2020. Медицинският екип приложи сърдечен масаж на играча, като се наложи да се използва и дефибрилатор, за да бъде върнат към живота.

Дания загуби от Финландия и Белгия в първите си два мача на Евро 2020, но все още има шанс да продължи от Група В с победа над Русия в понеделник, 21 юни, на стадион "Паркен".

Джон Бъркоу се завръща: Колоритният консерватор става лейбърист
Само за месец: Трета мощна експлозия в сръбския оръжеен завод в Чачак