Шофьорът на камиона, който вчера се вряза в спирка на столичния булевард "Гоце Делчев" и прегази 19-годишно момиче, е стабилен, няма опасност за живота му, съобщи директорът на "Пирогов" д-р Валентин Димитров. 53-годишният мъж ще бъде изписан до дни.
"Все още не мога да кажа дали е действал под въздействието на алкохол и наркотици. Имам ангажимента към вас, че ако се установи такова нещо, да ви информирам лично, защото съм крайно негативен към всичко, което се случва по пътищата. Няма никаква опасност за неговия живот. Настанен е за наблюдение. Ако продължава така в понеделник най-вероятно ще го изпишем и специализираните органи ще се занимават с него, защото той вече е обект на правосъдната ни система", заяви Валентин Димитров, директор на "Пирогов".
Автор: Антония Сукалинска
Чуйте последните новини, където и да сте!
Последвайте ни във Facebook и Instagram
Следете и канала на БНТ в YouTube: https://go.bnt.bg/youtube
Гореща вълна обхваща и България, предупреждения за опасни температури в цялата страна
Цените на едро на основни храни, плодове и зеленчуци продължават да се движат надолу
Васил Терзиев: София има нужда от по-високи собствени приходи и финансова децентрализация
Живот сред руините: Във Венецуела продължават да пристигат спасителни екипи