Около 14:30 часа хеликоптерът с пострадалата жена кацна в Пловдив
Задействана е системата за спешна медицинска помощ по въздуха за 49-годишната жена, пострадала тежко при катастрофата на автомагистрала "Тракия" вчера.
След поредица от операции, извършени в МБАЛ "Св. Пантелеймон" в Ямбол, към момента състоянието ѝ е стабилизирано, като лекарите продължават да следят жизненоважните ѝ показатели.
В болницата е пристигнал екип от реаниматори и други специалисти от въздушната медицинска линейка, които са преценили, че пациентката може да бъде транспортирана до УМБАЛ "Св. Георги" в Пловдив.
Хеликоптерът с пострадалата жена от Ямбол вече кацна в Пловдив около 14:30 часа.

Въздушна линейка транспортира до Пловдив пострадалата жена при катастрофата на АМ "Тракия"
Назначават експертиза на мантинелите на АМ "Тракия" след тежката катастрофа, отнела живота на трима души
След мощните трусове във Венецуела: Десетки жертви и стотици ранени, обявено е извънредно положение