Българинът и Андрей Чепельов постигнаха убедителна победа в два сета на турнира в Италия
Националът на България за Купа Дейвис Янаки Милев се класира за четвъртфиналите на двойки на турнира на клей в Санта Маргерита ди Пула с награден фонд от 30 хиляди долара.
Българинът, в тандем с Андрей Чепельов, се наложи над Дакота Бобо и Брандън Перес с 6:2, 6:4 за 67 минути игра.
Милев и Чепельов демонстрираха солидна игра, като в първия сет направиха серия от пет поредни гейма за обрат от 1:2 до 6:2. Във втората част те пробиха още в откриващия гейм и до края не изпуснаха преднината си.
Миналата седмица Янаки Милев достигна до финала на двойки на друг турнир от веригата на ITF в Италия, което потвърждава добрата му форма в последните седмици.
Юношите на България до 14 г. са вицешампиони на тенис турнир от Европейската отборна лятна купа
Трима български тенисисти ще ираят на финалите на сингъл на турнир от ITF в Добрич
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите