Българинът и партньорът му Стефан Попович отстъпиха пред съперниците си след оспорван тайбрек.
Янаки Милев завърши като вицешампион на двойки на турнира по тенис на клей в турския курорт Анталия с награден фонд 30 хиляди долара.
Поставените под номер 2 Милев и сърбинът Стефан Попович отстъпиха пред водачите в схемата Федерико Бондиоли и Раул Бранкачо от Италия с 3:6, 7:5, 7-10 за час и 33 минути.
Италианците направиха два пробива по пътя си към успеха в първия сет, но във втората част Милев и Попович успяха да стигнат до брейк в 12-ия гейм и да изравнят. В решителната трета част те поведоха с 6:3, но Бондиоли и Бранкачо взеха седем от следващите осем точки и стигнаха до крайния успех.

Янаки Милев има пет титли на двойки от турнирите на Международната федерация по тенис ITF, а за последно триумфира в Сарагоса, Испания в началото на месец октомври миналата година.
Юношите на България до 14 г. са вицешампиони на тенис турнир от Европейската отборна лятна купа
Трима български тенисисти ще ираят на финалите на сингъл на турнир от ITF в Добрич
Шофьор без книжка и моторист пострадаха при две катастрофи в Разградско