Шестима души пострадаха при тежка катастрофа на разклона за село Щръклево, Русенско. Лек автомобил Ситроен се е забил на прав участък в крайпътно дърво.
Шестима души пострадаха при тежка катастрофа на разклона за село Щръклево, Русенско. Лек автомобил Ситроен се е забил на прав участък в крайпътно дърво.
По непотвърдена информация водачът е употребил алкохол. Според полицията, колата вероятно се е движила с несъобразена скорост, шофьорът не е успял да я овладее, преминал в насрещното платно и се е блъснал в крайпътно дърво.
Пътниците останали затиснати между ламарините и се е наложило да бъдат извадени след намесата на екип на Гражданска защита. Двама от пострадалите са приети с тежки черепно-мозъчни травми в русенската болница.
Единият е в кома, с опасност за живота. Други двама от пътниците имат различни фрактури на крайниците и са настанени в ортопедичното отделение. Останалите са се отървали с по-леки наранявания.
До края на годината готова съвместна лаборатория на „Ел Би Булгарикум“ и японската „Мейджи“
Промените в Изборния кодекс: Депутатите гласуват окончателно правилата за вота
След първите 100 дни на кабинета 42% от хората го подкрепят, сочи проучване на "Алфа рисърч"
МВР издирва Симона Пейчева във връзка с разследването за смъртта на бизнесмена от Банкя?
Бушуващите пожари на гръцките острови Крит и Лесбос наложиха спешна евакуация (СНИМКИ)