Русе беше един от най-студените градове днес - сутринта там бяха измерени 16,6 десети под нулата. Въпреки студа, днес не бяха регистрирани температурни рекорди в страната. Най-студено беше сутринта в Кнежа - минус 18 градуса. Само две области - Кюстендилска и Благоевградска - не бяха оцветени в код жълто, заради студа. Прогнозите са за още по-силно застудяване в началото на новата седмица.
Русе беше един от най-студените градове днес - сутринта там бяха измерени 16,6 десети под нулата. Въпреки студа, днес не бяха регистрирани температурни рекорди в страната. Най-студено беше сутринта в Кнежа - минус 18 градуса. Само две области - Кюстендилска и Благоевградска - не бяха оцветени в код жълто заради студа. Прогнозите са за още по-силно застудяване в началото на новата седмица.
Според прогнозите на синоптиците, най-студеният ден на 2012 година предстои.
Утре-вдругиден ли ще бъде най-студено и най-мразовито? Това ли е рекордът, който очакваме?
Вижте във видеото отговора на синоптиците в прякото включване от НИМХ на БАН на репортерите на БНТ Цвета Младенова и Анастасия Кирилова/Стойчева.
Кризисен щаб за наблюдение и контрол на цените на стоките и горивата създаде служебният кабинет
Иван Христанов: Ще подадем три сигнала за потенциални злоупотреби в "Напоителни системи"
Протест за по-високи заплати: Служителите в Агенцията за борба с градушките спряха работа
От 7 април започва изплащането на пенсиите заедно с великденските добавки
Кризисен щаб за наблюдение и контрол на цените на стоките и горивата създаде служебният кабинет