Още поне месец ще има осезаеми земетресения в Перник. Това каза за "По света и у нас" ръководителят на Департамента по сеизмология към БАН Емил Ботев. Той успокои хората с това, че масовите конструкции не могат да пострадат. По-паянтовите сгради, които вече са охлабени при предишните трусове, могат да получат допълнителни нарушения.
Затвориха за часове Кресненското дефиле за движение след инцидент с валяк