Агенция "Пътна инфраструктура" въвежда организация над движение, която максимално да облекчи трафика в страната.
От 10 до 20 ч., на главен път Е-79 в прохода Владая ще има две ленти за движение в посока София. Към Перник Перник ще има една лента. За да избегнат евентуални тапи в прохода, шофьорите могат да минат по алтернативния маршрут през АМ "Люлин", съветват от пътната агенция.
Две ленти за движение в посока София ще има и на виадукта "Елешница" при 15-ия км на магистрала "Хемус". Сега движението се осъществява двупосочно в платното за София, тъй като платното за Варна се ремонтира.
В сила е и забраната за движение на тирове с тегло над 12 тона. Забраната важи за автомагистралите и най-натоварените пътища в страната от 14 до 20 ч.
След акция срещу наркоразпространението задържаха наркотична течност за вейпове
Прокурорската колегия образува дисциплинарно производство срещу Емилия Русинова, но отказа такова срещу Сарафов
ВСС отложи изслушванията за ръководители в прокуратурата заради законови промени