Французин съди работодателя си за 360 000 евро, защото му възлагал толкова малко работа, че умирал от скука, съобщи в. "Дейли телеграф".
Фредерик Деснар, който е на 44 години, е работел в парфюмерия като мениджър. Началниците му там обаче му възлагали само скучни задачи под ранга му.
Така се мъчил четири години, които описва като "коварно спускане в ада", довело го до редица здравословни проблеми, включително епилепсия, безсъние, депресия. Той бил съкратен, след като компанията изгубила голям договор.
Адвокатът на Деснар каза пред съда, че целта на компанията е била да отегчи клиента му до смърт и да го остави да бездейства, за да може да го уволни, без да му изплаща обезщетения.
Фреска в базиликата „Сан Клементе“ може да разкрие реалния образ на светите братя Кирил и Методий
Продадоха портрет на гола жена от Модиляни за рекордните над 63 милиона долара
Анджелина Джоли превръща личната си болка в актьорско изпълнение във филма "Мода"
След катастрофите на АМ "Тракия" и "Струма": Кога мантинелите са ефикасни?
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"