Започна процедурата за отдаване под наем на плажовете. През тази година все още действа старият закон, но от догодина това ще става по Закона за концесиите.
Тъй като са изключителна държавна собственост, неохраняемите плажове са грижа на държавата и спасители за тях се осигурява чрез областната управа. До края на март ще стане ясно кои от плажовете на Северното Черноморие ще бъдат концесионирани и кои – останали без наематели. По информация на варненския областен управител Стоян Пасев и тази година без наематели ще са плажовете в Шкорпиловци и Камчия, тъй като цената за наемането им все още е твърде висока, въпреки че беше понижена.
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг
След ремонт за 2 милиона лева: Път в кърджалийско остава опасен за преминаване
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг