Състоянито на мъжете от Якоруда, натровени с метилов алкохол, се подобрява. Нито един от тях вече не е в тежко състояние и някои ще да бъдат изписани в близките дни. Това съобщи директорът на благоевградската болница д-р Огнян Митев.
Шест души починаха след отравяне с алкохол, а други осем бяха приети в болница в тежко състояние. Натровените мъже са от две различни компании, които празнували. Обединява ги, това че са си купили ракия от един и същи човек - Тайфи Мекльов. Междувременно съдът в Благоевград уважи искането на Окръжната прокуратура за задържането му под стража. Мекльов бе обивнен, затова че е продал 6 литра от смъртоносната напитка. Мекльов отрича да е продавал ракия.
В "Пирогов" продължава борбата за живота на децата, катастрофирали Горна Оряховица
При здравословен проблем по време на почивка: Колко струват лекарските услуги по морето?
Тежко остава състоянието на жената, пострадала при катастрофата на АМ "Тракия"
Опасения за стотици хиляди жертви при мощните земетресения във Венецуела