Протестиращите майки на деца с увреждания заявиха, че ще останат цяла нощ пред Министерския съвет. Те разпънаха палатки на бул. "Дондуков", който по-рано днес блокираха. Вече на втори протест майките заявяват, че ще продължат да протестират до реално осъществяване на исканите от тях реформи. Булевард „Дондуков" продължава да е затворен, но движението по „Цар Освободител" се осъществява нормално.
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг