ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Пуснаха движението през тунела "Ечемишка"

Чете се за: 00:30 мин.
Икономика

От днес тунел "Ечемишка" е отворен за движение. Тръбата в посока Варна беше инспектирана от министъра на регионалното развитие Николай Нанков.Вижте прякото включване на Цветелина Катанска.

Video Player is loading.
Текущо време 0:00
Продължителност -:-
Заредено: 0%
Тип на потока НА ЖИВО
Оставащо време 0:00
 
1x
    • Глави
    • descriptions off, selected
    • Спряни субтитри, selected
      Субтитрите са автоматично генерирани и може да съдържат неточности.
      Николай Нанков, министър на регионалното развитие и благоустройството: В края на летния сезон ще стартираме ремонта на лявата тръба на Ечемишка, на Витиня също предстои ремонт, мостовото съоръжение след Витиня също ще бъде ремонтирано до зимния сезон, когато въвеждаме зимна организация на движението и зимна поддръжка. Леките автомобили "издържат" пътния сектор с огромен приоритет ще бъдат те, затова те ще бъдат водещи при провеждането на пътните политики. Затова тежкотоварните автомобили ще бъдат ограничени през летния сезон до 15 септември.
      Дончо Атанасов, Агенция Пътна инфраструктура: Всичко ще бъде освободено, за да посрещнем зимния период без да има временни организации. Тоест зимният сезон ще бъде без всякакви проблеми тази година. Догодина разбира се ще продължим с всички необходими дейности в зависимост от финансовият ресурс, с който ще разполагаме. Както каза господин министъра - панацеята е тол системата.

      ТОП 24

      Най-четени

      Водещи новини

      Product image
      Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
      Абонирай ме за най-важните новини?