Следколедното пазаруване стана причина за задръстване край столичен мол, както и в подземния паркинг на сградата. В края на работния ден, желаещите да си тръгнат с автомобили по едно и също време, образуваха опашка на изходите. Дългото чакане изнерви част от гражданите. За да решат проблема, от мола спряха да допускат коли до подземните паркинги, а входът към тях беше използван за изход.
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата