Върховният касационен съд отказа да пусне на свобода петимата полицаи осъдени по делото ,,Чората". В съдебната зала днес защитата за пореден път поиска изпълнението на наказанието да бъде спряно.
В рамките на месец върховните съдии трябва да решат дали процесът ще бъде възобновен, както поиска главният прокурор. Петимата полицаи са осъдени на 7 години затвор за смъртта на Ангел Димитров - Чората през 2005 г. по време на акция ,,Респект". В съдебната зала осъдените полицаи заявиха, че не са убийци и няма за какво да бъдат наказвани.
Магдалена Милтенова: 30% увеличение на винетките няма да реши проблемите с пътищата
Богомил Николов: Агенцията по храните трябва да контролира пазара превантивно
Две деца загинаха край Мездра, след като млад шофьор изгуби контрол над автомобила си