Откриха мъртви в дома им в Куклен 81- годишна жена и децата й – дъщеря на 52 години и син на 50 години. Това съобщиха от пресцентъра на ОД на МВР.
Телата са открити в различни стаи в къщата вчера след обяд. Семейството е живеело бедно, в изключително мизерни условия. Социалните работници от общината забелязали, че от няколко дни хората не се появяват да си вземат храната, която им се полага безплатно. На място е изпратен районният полицейски инспектор, който ги открива мъртви. По телата няма открити следи от насилие при първоначалния оглед. Те са закарани в Съдебна медицина, откъдето твърдят, че смъртта при тримата е настъпила по различно време. Огледите на място продължават и в момента. От полицията уточниха, че според съседите дъщерята и синът са били психично болни. Все още не ясни причините за смъртта им.
Планът за устройството на Борисовата градина ще бъде преработен, съобщиха от общината
Две деца от футболен клуб "Славия" и бащата на едно от тях загинаха при тежка катастрофа на АМ "Тракия"
Лидерите от Е5: Нашите държави ще защитават европейското и трансатлантическото единство
Две деца от футболен клуб "Славия" и бащата на едно от тях загинаха при тежка катастрофа на АМ "Тракия"