Вече е възстановено топлоподаването към кварталите „Дианабад”, „Изгрев”, „Изток”, „Лозенец”, „Младост”-1, 1А, 2, 3. Това съобщиха от пресцентъра на „Топлофикация София” ЕАД. Без топла вода все още са блоковете в ж.к. "Младост"-3, където реконструкцията на топлопреносната мрежа продължава и ще приключи в рамките на посочените срокове. Днес ще започне и поетапното възстановяване на топлоподаването към кварталите „Младост”-4, „Студентски град”, „Витоша", „Дървеница” и м. „Къро”.
Тежка катастрофа с трима загинали, сред които две деца: Автомагистрала "Тракия" остава затворена в посока Бургас
Деян Русанов и Иван Стойнев са кандидатите на България за съдии в Общия съд на ЕС