ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Жена даде 70 000 евро за вечеря с Берлускони

bnt avatar logo от Източник: БТА
A+ A-
Чете се за: 00:24 мин.
Още

Вечеря с бившия премиер на Италия Силвио Берлускони беше продадена за 70 000 евро на търг.

Жена даде 70 000 евро за вечеря с Берлускони

Наддаването е спечелила жена. Вечерята ще е в личната вила на Берлускони в Аркоре. Сумата ще бъде предадена в полза на пострадалите от земетресенията в Централна Италия миналата година.

Силвио Берлускони обяви благотворителната вечеря в края на февруари на специализирания сайт CharityStars. Само за няколко дена са постъпили над 20 предложения, като цената бързо достигнала 30 000 евро, предложени от китаец, пише в. "Месаджеро".

Берлускони напоследък води социална кампания, целяща да го покаже близо до хората. Неотдавна той беше забелязан в заведение на "Макдоналдс" в покрайнините на Милано. Той участва и в няколко обществени акции.

Бившият премиер, който миналата година навърши 80 години, не крие, че има намерение да оглави десноцентристка коалиция на следващите парламентарни избори.

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?