16:21, 25.02.2024
Жулия Симон триумфира в спринта на 7,5 километра, Лора Христова остана 65-а
19:56, 09.02.2024
Чете се за: 02:15 мин.
Лора Христова завърши на 41-о място в спринта на европейското първенство по биатлон в Словакия
17:35, 26.01.2024
Чете се за: 01:42 мин.
Лора Христова остана на косъм от медал в индивидуалния старт на европейското по биатлон
17:47, 24.01.2024
Чете се за: 01:32 мин.
Лена Хеки-Грос спечели старта на 12.5 километра от Световната купа по биатлон в Антхолц-Антерселва, Лора Христова се класира на 25-о място
17:08, 19.01.2024
Чете се за: 02:25 мин.
Владимир Илиев финишира 29-и в преследването в Руполдинг
18:05, 14.01.2024
Чете се за: 02:32 мин.
Жюстин Бреза-Буше спечели преследването от Световната купа по биатлон в Ленцерхайде, Лора Христова е 33-а
14:51, 16.12.2023
Чете се за: 02:37 мин.
Лора Христова бе избрана за спортист №1 на НСА за 2023 г.
18:42, 14.12.2023
Чете се за: 08:10 мин.
Жюстин Бреза-Буше спечели спринта от Световната купа по биатлон в Лензерхайде, Лора Христова е 43-а
17:20, 14.12.2023