Автобус и такси се сблъскаха в района на гара "Пионер". Това става ясно от публикация във фейсбук в групата "Квартал Дианабад - София". По информация на БТА няма пострадали деца. На мястото на инцидента са се отзовали два екипа на спешна помощ. Шофьорът на таксито е с прорезни рани и е транспортиран в болница ИСУЛ.
Движението при гара "Пионер" е отбито и цялата улица е затворена. Огромно задръстване се е образувало на "Симеоновско шосе".
Очаквайте подробности.

Жълт код за опасни горещини в 14 области на страната - температури до 37
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Обстановката във Венецуела - властите ограничиха достъпа до щата Ла Гуайра