Българите отстъпиха на полуфиналите пред Уриел Франсиско Артига и Мануел Мехия (Салвадор).
Българските бадминтонисти Теодор Митев и Денис Маринов спечелиха бронзови медали на двойки и си гарантираха медал на международния турнир в Хавана (Куба).
Българите отстъпиха на полуфиналите пред Уриел Франсиско Артига и Мануел Мехия (Салвадор) с 10:21, 22:20, 17:21 в оспорван двубой, продължил 65 минути.
Преди тази среща Митев и Маринов записаха две поредни победи.
Теодор Митев пък през миналата седмица стана шампион на надпревара за юноши до 19 години в Хавана.
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Част от американските военни самолети отлетяха от столичното летище, останалите – до дни
Техническа грешка увеличи заплатите на шефовете на енергийни регулатори с до 2000 евро