На Рождество Христово самотни възрастни хора получиха безплатен обяд в Бургас.
Благородната инициатива е по идея на църковното настоятелство на храм "Св. Николай Чудотворец", който се намира в ж.к. "Меден рудник".

Празничната трапеза беше благословена и осветена от Архиерейския наместник и предстоятел на храма свещеноиконом Емилиан Михайлов след тържествена празнична литургия.

На трапезата имаше разнообразна топла храна, която беше специално приготвена за хора, които са изпаднали в затруднение. В инициативата се включиха няколко дарители, както и собственици на заведение.
Автор: Елеана Цанова
Шофьорът от катастрофата на АМ "Тракия": Направих всичко възможно да удържа камиона
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Момиче на 16 години и момче на 17 години загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил между Мездра и с. Боденец