ЦСКА даде само гейм на Левски във волейболното Вечно дерби при дамите

цска даде гейм левски волейболното вечно дерби дамите
Снимка: ВК ЦСКА
20:13, 25.02.2023
Чете се за: 01:25 мин.

Отборът на ЦСКА спечели Вечното дерби при дамите. Волейболистките на Юлия Иванова и Тони Зетова взеха реванш от Левски и стигнаха до три точки при визитата на „сините“ в тяхната зала. „Червените“ ликуваха с 3:1 гейма (25:19, 25:14, 22:25, 25:11), като отново оставиха добри впечатления и потвърдиха, че се намират в отлична форма.

ЦСКА доминира в хода на срещата. Единствено в третата част „армейките“ показаха известни колебания и моментно отпускане, но поведението им бе коригирано бързо и в четвъртия гейм разликата в класите бе осезаема.

Победата е десета за ЦСКА от 12 мача през сезона. С нея тимът на Зетова остава на второ място, на 5 точки зад шампиона и лидер Марица Пловдив.

В следващия кръг „червените“ ги чака ново столично дерби. Този път ЦСКА ще гостува на Славия, като мачът ще се играе на 4 март от 16:00 часа.

Уилиам Чолов и Рами Киуан в български финал на купа „Странджа"