Бившият нападател на "червените дяволи" влезе в ролята на сенсей.
Бившият нападател на Манчестър Юнайтед Димитър Бербатов представи третият екип на клуба за предстоящия сезон.
Във видеото носителят на Златната обувка на Висшата лига с екипа на "червените дяволи" за сезон 2010/2011 е в ролята на сенсей, който предава философията на клуба на своя ученик.
“Ти измина дълъг път и днес трябва да запомниш защо тренираме, защо играем за тази фланелка. Силата не е правилният път. Трябва да имаш дисциплина, да си наясно с мислите си, с целите си, да се научиш да си устойчив и преди всичко - на търпение и смирение. Атаката е нищо без защита. Трябва да си бърз, да останеш фокусиран, балансиран, да уцелиш момента. Движи се като вода и удряй като мълния. Делиш тази фланелка с легенди. Почети ги така, както те биха те почели. Това е начинът, по който го правим в Манчестър”, казва Бербатов към своя ученик.
Фланелката е черна със жълти и сини елементи, напомняща на екипа, носен в периода 1993-1995.
В видеото участват още мениджърът Рубен Аморим, капитанът Бруно Фернандеш, Лени Йоро и Амад Диало.
Шакира засипа Лионел Меси с похвали след историческата му вечер на Мондиал 2026
Панама и Хърватия се изправят един срещу друг в търсене на първи точки на Мондиал 2026
Правителството, синдикатите и бизнесът не се разбраха за осигуровките на държавните служители
СПЕЦИАЛНО: Схема за фалшиви гръцки шофьорски книжки работи от години в Кюстендилско