Вратарят не скри разочарованието си след тежката загуба от Норвегия.
Италия започна с тежко поражение с 0:3 квалификациите за Мондиал 2026. Вратарят на тима Джанлуиджи Донарума сподели след двубоя, че няма обяснение за слабата игра на „Скуадра Адзура“.
„Не мога да намеря обяснение за представянето ни. Трябва да помисля над него. Феновете ни не заслужават нещо подобно", каза Донарума.
Италианците, които са четирикратни световни, не са се класирали за финали от 2014 година насам.
„Ние сме Италия, това е напълно неприемливо. Трябва да бъдем обединени така, както бяхме преди“, добави вратарят, който преди четири години триумфира с "адзурите" на европейското първенство.
Следващият мач на Италия е в понеделник у дома срещу Молдова. В група "I" са още тимовете на Израел и Естония.
Смъртен случай и осем пострадали фенове след мача на Йордания на Мондиал 2026
Шакира засипа Лионел Меси с похвали след историческата му вечер на Мондиал 2026
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?
След сигнал от регионалния министър: Прокуратурата разследва строежа на лот 4 на АМ "Хемус"