Под ръководството на Софийска градска прокуратура се водят досъдебни производства за незаконно държане на високорискови наркотични вещества с цел разпространение на територията на столицата.
В жилище в ж.к. „Банишора“ органите на реда са открили около 30 грама коноп и 1,82 грама амфетамин. По случая е бил задържан М.М. (на 31 години).
Другото досъдебно производство се води срещу А.М. (на 33 години) за това, че в лек автомобил на ул. „Майстор Павел от Кримин“ и в жилище на ул. „Панорамен път“ държал с цел разпространение 2 грама кокаин и 9 грама марихуана. Мъжът също е задържан по Закона за МВР за срок до 24 часа.
Разследването продължава.
ЦИК приключи работата си в мандат 2021 - 2026 с 10 национални избора и 174 частични вота
Двама младежи са с тежки изгаряния след удар от волтова дъга на жп гарата в Стара Загора
Тежко остава състоянието на двамата пострадали след сбиване на плаж “Кабакум” край Варна
Сътресения на "Даунинг стрийт" 10: Оставката на британския премиер Киър Стармър
Двама младежи са с тежки изгаряния след удар от волтова дъга на жп гарата в Стара Загора