Отборът на Фулъм спечели шампионата от второто ниво на английския футбол – Чемпиъншип.
В 45-ия кръг лондонският тим победи Лутън Таун у дома (7:0) и има осем точки пред Борнемут, който няма да може да достигне лидера, въпреки че има мач по-малко.
Фулъм вече си беше осигурил място в елита на Англия през следващата кампания, но с успеха срещу Лутън спечели и трофея в Чемпиъншип.
Борнемут, Хъдърсфийлд и Нотингам Форест са сред тимовете, които продължават битката за квота за Висшата лига чрез плейофите.
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Част от американските военни самолети отлетяха от столичното летище, останалите – до дни
Техническа грешка увеличи заплатите на шефовете на енергийни регулатори с до 2000 евро