Отборът на Фулъм спечели шампионата от второто ниво на английския футбол – Чемпиъншип.
В 45-ия кръг лондонският тим победи Лутън Таун у дома (7:0) и има осем точки пред Борнемут, който няма да може да достигне лидера, въпреки че има мач по-малко.
Фулъм вече си беше осигурил място в елита на Англия през следващата кампания, но с успеха срещу Лутън спечели и трофея в Чемпиъншип.
Борнемут, Хъдърсфийлд и Нотингам Форест са сред тимовете, които продължават битката за квота за Висшата лига чрез плейофите.
Жълт код за опасни горещини в 14 области на страната - температури до 37
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Обстановката във Венецуела - властите ограничиха достъпа до щата Ла Гуайра