Лек автомобил се е врязал в дентална клиника в София в квартал "Лозенец". Инцидентът е станал вчера на ул. "Горски пътник". За него съобщиха от клиниката с пост във Фейсбук.
От там допълниха, че няма пострадали при произшествието.
Заради нанесените щети клиниката няма да работи на пълен капацитет в следващите дни.
Снимки: Фейсбук

След тежките катастрофи: Демерджиев разпореди проверки на ремонтите и строителството на пътища в страната
В колата на шофьора, причинил катастрофата край Мездра, пътували още двама души