Нидерландският наставник на Барселона остана доволен от звучния успех с 5:1 като домакин над състава на Алавес в среща от поредния кръг на Ла Лига.
"Този мач идва в подходящ момент. Добре играхме и създадохме много положения за гол. Те са силен отбор, но и ние сме такъв.", заяви старши треньорът на "каталунците".
Този двубой беше и последна проверка за Барса преди първия мач срещу Пари Сен Жармен от 1/8 финалите в Шампионската Лига.
Самият Роналд Куман добави, че отборът му е готов за този двубой, подчертавайки добрата форма на капитана Меси.
"Лео е основен играч. Когато той играе така и имаме играчи по фланговете, които му дават пасове, ние го улесняваме, защото визията му е необикновена. Но за да спечелим срещу ПСЖ имаме нужда от Лео и всички наши футболисти, които да играят най-добре", каза още Куман.