Футболистът Милош Петрович разтрогна днес по взаимно съгласие своя договор с ПФК Локомотив (Пловдив).
Вчера той изигра последната си среща за отбора, а след това си взе сбогом с ръководство, треньори, играчи и служители.
Милош Петрович ще остане завинаги в историята на Локомотив. Той е един от героите от спечелването на двете Купи и Суперкупата на България, като по време на престоя си при “черно-белите” се утвърди бързо в титулярния състав и спечели любовта на феновете със сърцатата си и всеотдайна игра на терена.
"Благодарим ти, Милоше! Завинаги ще бъдеш един от нас! Желаем ти още много спортни успехи!", написаха "смърфовете" на клубния си сайт.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите