Мими Христова донесе трети медал за родната борба от световната купа в Белград.
Европейската шампионка се пребори за бронзовото отличие в категория до 65 кг., като тушира рускинята Мария Кузнецова в последната минута, а преди това изоставаше в резултата с 0:6, но успя да изравни.
По-рано Юлияна Янева взе злато в категория до 72 кг., а Миглена Селишка (50 кг.) - бронз.
София Георгиева пък остана пета, след като отстъпи на европейската шампионка Ханум Велиева (Русия) с 2:13 при 68-килограмовите.
При мъжете в свободния стил Микяй Наим (57 кг.) и Али Умарпашаев (74 кг.) не успяха да стигнат репешажите, след като съперниците, от които загубиха, не стигнаха финалите.
Утре стартират последните ни четирима борци. Техният жребий може да видите ТУК
Схватките започват утре в 12 часа.
Министър Керязов приветства участниците в Държавното първенство по скокове на батут
Жълт код за опасни горещини в 14 области на страната - температури до 37
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Обстановката във Венецуела - властите ограничиха достъпа до щата Ла Гуайра